OBJEDNÁVKA elektronické knihy

Proplouváme plavebními komorami bez stresu v 10 bodech

Kniha pro příznivce vodního motorismu,
kteří s plavbou začínají na své nebo pronajaté lodi.
Nebo pro vás, kteří chcete získat průkaz
Vůdce malého plavidla kategorie M.

299 Kč

Elektronickou knihu ve formátu pdf můžete mít kdykoliv
po ruce i ve vašem smartphonu.

Bonusy ZDARMA

 • 1
  Vzor strany lodního deníku.
 • 2
  Tabulka velikostí fendrů.
 • 3
  Dračí smyčka pro fendr.
 • 4
  Seznam 10 prodejen lodního příslušenství v ČR.
 • 5
  Check list - výbava lodi pro proplavení.
 • 6
  Komunikace s plavební komorou.
 • 7
  Kompletní soubor testových otázek VMP vč. vyhodnocení ke zkoušce na Státní plavební správě.

Pohoda na vodě

Stejnou pohodu si od teď budete užívat i vy!

JAK ELEKTRONICKOU KNIHU OBJEDNAT? 

 

 • Objednávku emůžete zaslat prostřednictvím formuláře níže nebo na e-mailovou adresu plavby@ivetarichterova.cz
 • Telefonické objednávky přijímáme na telefonu 775 633 894
 • Před odesláním objednávky se, prosím, seznamte se všeobecnými obchodními podmínkami.
 • Po přijetí objednávky vám obratem zašleme zálohovou fakturu.
 • Jakmile bude částka ze zálohové faktury připsána na náš účet, přípluje do vaší emailové schránky elektronická kniha se všemi bonusy a vyúčtovací faktura.

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a já Iveta Richterová je budu na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů , které vycházejí z české a evropské legislativy.

Stisknutím tlačítka Odeslat objednávku vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání podkladů k platbě ode mě.

Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.

Přečtěte si, co o knize napsali čtenáři.

Ivetinu elektronickou knihu považuji za velmi šikovnou příručku pro každého, kdo se poprvé vydává na delší plavbu po řece. Nikdy by mě nenapadlo, kolik nebezpečí číhá v plavební komoře. Každý začátečník si díky ní ušetří spoustu mozkových buněk, o které by v takové komoře přišel.

Marcela Svobodováhttp://marcelasvobodova.webnode.cz/

Som vodné znamenie a tak nečudo, že k vode mám blízky vzťah a fascinuje ma všetko čo je s ňou spojené. Najprv to bolo plávanie v priehradách, riekach, moriach, neskôr som skúsila plavby veľkými dovolenkovými loďami v Stredozemnom mori, Karibiku a Atlantiku. Stále viac som však začala túžiť po malej jachte, aby sme si s manželom vychutnali spoločné chvíle inak - dobrodružne. Keď sa mi dostal do rúk eBook pani Ivety, bola som z neho nadšená, pretože som v ňom našla cenné praktické informácie pre plavbu cez plavebné komory. Informácie sú o to hodnotnejšie, že vychádzajú z vlastných vyše dvadsaťročných skúseností autorky. Veľmi zrozumiteľným až geniálnym spôsobom zhrnula do 10 bodov ako preplávať plavebnú komoru a to bez stresu. Informácie sú názorne doplnené obrázkami, čo napomáha čitateľovej predstavivosti. eBook môžem doporučiť všetkým, ktorí sa pohrávajú s podobnou myšlienkou ako ja, ale aj tým, ktorí už majú nejakú skúsenosť s plavením, ale potrebujú svoje vedomosti ešte doplniť.

Marta Vachoexpertka na životnú zmenu žien www.martavacho.sk

Velmi dobře popsané a srozumitelné. Vzhledem k tomu, že se po našich řekách plavím už přes 10 let, tak mě k přečtení donutila spíše zvědavost. Ale byl jsem velice mile překvapen, jak je vše do detailu a podrobně popsané včetně fotografií názorných příkladů. Myslím, že pro začínající či méně zkušené kapitány je to opravdu dobrý rádce jak na to a nebát se. Určitě doporučuji, protože plavit se pouze mezi komorami je přece jen velká škoda a po nějaké době omrzí. A člověk je tvor zvědavý 🙂

Jiří Šindler

Na Ivetinu knihu jsem se moc těšila a byla jsem zvědavá, i když jsem nečekala, že mě zklame. Iveta je zkušená a dává vám možnost své zkušenosti využít. S podrobným, jednoduchým a srozumitelným manuálem nic nezanedbáte. Navíc vás autorka příjemně uklidní a zbaví obav. Pokud jste někdo pociťoval před komorou chvění, po přečtení tohoto ebooku na něj rychle zapomenete. Sama jsem se při vzpomínce na sbírání vlastních zkušeností čtením dobře pobavila.

Jana BalcarováLektorka Vůdce malého plavidla, www.damazakormidlem.cz

Na elektronickou knihu paní Ivety jsem byla moc zvědavá. Miluju vodu v jakékoliv podobě, ať jde o řeku, jezero či moře. Jelikož si už plním své sny, a plavba lodí je mezi nimi, okamžitě jsem zbystřila, když se kniha "Proplouváme plavebními komorami" objevila. Po přečtení knihy, kde je vše vysvětleno krůček po krůčku, ze mě spadl strach, že bych to já nezvládla. Zjistila jsem, že plno obav bylo zbytečných. Líbilo se mi, že je e-book doplněn mnoha názornými obrázky a užitečnými odkazy. Také jsem oprášila svou znalost z dětských táborů, vázání lodního uzlu byla vždy má oblíbená disciplína.:) Doporučuji všem, kteří si chtějí ušetřit spoustu času a nervů, plus jako bonus získají poznatky a extra tipy paní Ivety z jejího mnohaletého brázdění vodami.

Adéla Kubešováwww.adelakubesova.cz

Autorka vo svojej knihe vecne, popisne aj obrazovo vysvetľuje celý proces preplávania plavebnou komorou vrátane prípravy. Ja, ako absolútna začiatočníčka by som sa vďaka spracovaniu tejto e-knihy nebála vložiť do rúk autorky, aby ma naučila všetko, čo potrebujem na plavbu motorovým člnom. Presvedčila ma, že je to profesionálka so skúsenosťami, ktorá nenecháva nič na náhodu.

Michaela Pisoňová

Elektronická kniha "proplouvame plavebnimi komorami" som precitala na jeden dych, napriek tomu, ze nie som momentalne jachtar, ani iny vodeplavec. Velmi ma to na vodu laka a plavit sa po rieke je moj sen. Oceňujem ze su na strankach podrobne návody a veľa fotiek. Pre mňa to bolo veľmi cenne citanie, pretoze na plavu by som sa sice vydala, ale plavebne komory by som asi obisla. Avsak po precitani tejto knihy, zistujem, ze podla tohto navodu, to zvladne kazdy a netreba sa nicoho bat. Velka vdaka! Urcite vdaka tejto knizke prekonam dalsi strach a splnim si dalsi sen..... 🙂

Slávka Ramsováinterierovy dizajner

Po přečtení knížky musím konstatovat, že pro mě, který se sice pohybuje kolem vody a plachetnic od mládí, je tato knížka velmi přínosná a nákupu ani v nejmenším nelituji. Pro člověka, který není zběhlý v jízdě po řece s motorovým člunem přináší spoustu důležitých informací a pomáhá v tom, aby se řeky nebál a celou plavbu si mohl plně užívat bez stresu a obav z poškození své nebo půjčené lodi.

Radek Mika

Jsem více mořeplavec než říční. Důvodem je přesně to, že jsem neměla odvahu řešit plavební komory, čímž autorka udeřila hřebíček na hlavičku. Kniha je napsaná skvěle, v bodech, přehledně a jasně. Je plná tipů a rad z praxe. Výsledkem je, že jsem si hned v příštích dnech naplánovala výlet po Vltavě s průplavem několika komor. S touto knihou je to hračka.

Kateřina TurzováPrůvodkyně čokoládovým snem www.chocodream.cz

Paní Iveto. Pochopitelně, že jsem mnohé informace věděl, ale vzhledem k okolnosti, že jsem proplavil jen jednu komoru a to je málo, přivítal jsem mnoho informací, které jsou ve Vámi vydané elektronické knize "Proplouváme plavebními komorami bez stresu v 10 bodech". Myslím, že informace jsou ucelené a cílené. Musím říci, že k rozptýlení obav zcela dojde, až kapitán všechny komory prostě propluje. Nicméně Nejen na plavbu ale i na proplavování komor, je třeba mít dostatek informací, které jak si myslím, jsou v knize obsaženy. Co se týče "bonusů" tak komunikace s plavební komorou například " Dobrý den , tady sportovní plavidlo" je dobrá poznámka, ale jen bych doplnil zda pokud je plavidlo registrované, je nutné hlásit také číslo. Jinak dobré. Taktéž tabulka fendrů je velmi přínosná. Vybavení lodi pro plavení, rovněž oceňuji, bylo to přínosné. I já se těším se, až se někdy potkáme na vodě.

Jarda Dvořák

lkůk

Je vám něco nejasného?
Mohu vám pomoci? 

Napište mi na:  plavby@ivetarichterova.cz
Jsem tu pro vás.